Overiť dostupnosť domény

www. 

Pre firmy aj súkromné osoby ponúkame možnosť registrácie domén so Slovenskou .sk koncovkou, ako aj iných doménových koncoviek. U väčšíny koncoviek si môžte sami spravovať DNS servre a voliť predplatené obdobie. Kúpa domény u nás Vás nezaväzuje využívať naše hostingové služby. Verných zákazníkov však radi odmeníme priaznivými cenami na vybrané koncovky (.sk, .com, .net, .eu, .org, .tv). Takisto poskytujeme službu presunu domén od iných registrátorov k nám čo oceníme zvýhodnenou cenou presunu.

Koncovka
Cena/rok
iba registrácia
.sk
19.92 €
.eu
10 €
.com, .net, .org, .us, .biz, .info, .name
9 €
.cz
10 €
.me
18 €
.tv
32 €
.hu
30 €
.tel 10 €
.in 17 €
.ca 16 €

* Ceny sú uvádzané bez DPH.

Nenašli ste koncovku o ktorú máte záujem? Kontaktujte nás a budeme Vás informovať za akých podmienok vieme požadovanú registráciu spracovať.

Registrácia domény je jednoduchá - stačí len prejsť objednávkovým formulárom a zadať doménu, ktorej meno je voľné a my ju následne zaregistrujeme. U niektorých koncoviek je proces čisto automatický a registrácia prebehne do pár minút po prijatí platby, u iných je to vykonávané manuálne. Za tento úkon neúčtujeme žiaden ďaľší poplatok.

Registrácia slovenskej domény môže prebiehať dvoma spôsobmi:
Oba spôsoby registrácie sú cenovo rovnocenné a je len na voľbe klienta akú formu registrácie si zvolí.

Zrýchlená registrácia - nevyžaduje si Vašu registráciu u národného správcu .sk domén (SK-NIC, a.s.) a držiteľom domény aj registrátorom sme je naša spoločnosť. Doméena je však zaregistrovaná pre vás čo potvrdzujeme na faktúre. Proces je veľmi rýchly a zákazník od nás dostane potvrdenie o tom, že je používateľom tejto domény. Akákoľvek manipulácia s doménou (presun k inému registrátorovi/držiteľovi, zmena DNS,...) je realizovaná cez nás.

Normálna registrácia - požiadate v SK-NIC (www.sk-nic.sk) o registráciu uživateľa žiadosťou F1 a zvolíte nás ako svojho oprávneného registrátora. Naše SK-NIC ID je QBEM-0001. Formulár sa následne dá overiť u notára a poštou zasiela na adresu sk-nic, ktorú maju uvedenú na web stránke. Ako je zjavné, že tento proces je zdĺhavejší a pracnejší pre Vás. Výhodu získavate v tom, že držiteľom domény ste vy a aj všetky operácie s ňou môžte vykonávať bez nás. V tomto prípade musíte uviesť svoje SK NIC ID v objednávkovom formuláre na našej web stránke, aby sme doménu mohli korektne na Vás zaregistrovať.